Jak dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości

w okresie COVID-19

W sercu Mazur, Krainy Wielkich Jezior, w malowniczym Giżycku tuż obok kanału Łuczańskiego zlokalizowany jest kompleks gastronomiczno-hotelarski Porto.

Nadzwyczajne środki ostrożności w okresie COVID-19
czyli jak dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości

W związku z powrotem do naszej działalności, zostały opracowane niezbędne zasady, które mają zapewnić bezpieczeństwo naszym Gościom, nam oraz naszym pracownikom.

1. Przede wszystkim dbamy o to aby nasza działalność była zgodna z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz WHO.

2. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą kontrolę przed przystąpieniem do pracy. Weryfikujemy czy nie występują objawy: gorączki(używamy termometrów bezdotykowych), kaszlu, kataru.

3. Przeprowadzamy dezynfekcję stanowisk pracy w recepcji po każdej zmianie.

4. W recepcji znajduje się informacja o maksymalnej liczbie gości mogących jednocześnie przebywać w danej części obiektu. Hotel kontroluje liczbę gości, stosując się do wytycznych w sprawie maksymalnej liczby gości.

5. Recepcja została wyposażona w przegrody z szyb plexi, przez co wprowadziliśmy ograniczenie bezpośredniego kontaktu.

6. Regularnie dezynfekujemy wszystkie miejsca narażone na dotyk typu klamki, blaty w recepcji, poręcze, uchwyty, telefony, klawiatury komputerów, urządzenia w pomieszczeniach socjalnych oraz inne, często dotykane powierzchnie.

7. W recepcji i na piętrach dostępny jest środek antybakteryjny dla Gości.

8. W recepcji Goście mają możliwość zakupu maseczki ochronnej.

9. Instruujemy nasz personel w jaki sposób mają postępować w poszczególnych działaniach by zachować maksymalne bezpieczeństwo pracy oraz kontaktu z Gościem, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.

10. W miarę możliwości systematycznie wietrzymy wszystkie pomieszczenia hotelu oraz przeprowadzamy ozonowanie pokoi po wyjeździe Gości.

11. Ograniczamy rutynowe sprzątanie pokoi, które odbywa się jedynie na życzenie klienta.

12. Bezwzględny zakaz przebywania w hotelu osób tam nie zakwaterowanych.

Apartamenty Porto

Komplek gstronomiczno-noclegowy Porto. Zapraszamy!

DOKONAJ REZERWACJI

lub tel. 855 555 754 e-mail: porto@porto.pl

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy chętnie na wszystkie pytania