Fun Park Mazury Extreme

Ciekawy park rozrywki, nastawiony na zdecydowanie mocniejsze wrażenia niż karuzele w klasycznych wesołych miasteczkach. Wiodącą rolę odgrywają tutaj atrakcje motoryzacyjne, ale znajdzie się też coś dla miłośników militariów, zwolenników intensywnego ruchu na świeżym powietrzu czy też pełnych energii dzieci.

Jednym z głównych wabików Fun Parku jest tor kartingowy. Może i troszkę prowizoryczny – zbudowany poprzez ułożenie barier z opon na nieużywanym parkingu – za to bardzo ciekawy technicznie. W parku maszyn dominują gokarty uznanej marki Caroli. Kolejnym atutem jest wypożyczalnia quadów. Możliwa jest zarówno wyprawa terenowa, jak też jazda treningowa po zamkniętym torze. Do tego dochodzi organizacja wypraw off-roadowych, przejażdżki prawdziwym samochodem rajdowym i wyścigi mocno wysłużonych aut: Wrak Race.

A to tylko część z ogromnych możliwości. Fun Park dysponuje ponadto segwayami, własnym polem paintballowym – wraz ze strzelnicą do ćwiczeń i stosowną “zbrojownią”, pełną masek, kombinezonów i markerów – parkiem linowym, boiskiem do megapiłkarzyków (niecodzienne połączenie zwykłej piłki nożnej z barową grą), zestawem scenariuszy do gier terenowych oraz wykrywacz metali do poszukiwania uprzednio zakopanych “skarbów”.

  Adres:
  Giżycka 7, 11-700 Mrągowo
  Tel +48 506 780 008
  email: info@quady-mragowo.pl

   

   

  DOKONAJ REZERWACJI

  lub tel. 570 580 222 / 87 428 11 12

   e-mail: rezerwacje@apartamentyporto.pl

  Skontaktuj się z nami

  Odpowiemy chętnie na wszystkie pytania

  2 + 6 =