Apartamenty

W sercu Mazur, Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w malowniczym Giżycku przy kanale Łuczańskim zlokalizowany jest kompleks gastronomiczno-hotelarski Porto.

Standard

2 osobowy

Kameralny pokój dwuosobowy przeznaczony jest dla gości ceniących sobie spokój. W pokoju znajduje się bezprzewodowy bezpłatny  internet Wi-Fi, TV. Pokoje są urządzone w subtelnym i nowoczesnym stylu.

Superior

2 osobowy

Przestronny pokój klasy Superior to komfort na najwyższym poziomie w ofercie naszego resortu. W pokoju znajduje się bezprzewodowy bezpłatny internet Wi-Fi, TV. Poza kompleksowym wyposażeniem, gości powita urzekający widok na kanał Łuczański.

Standard Plus

3-4 osobowy

Kameralny pokój w klasie Standard plus został zaprojektowany z myślą o 4 osobach. Wystrój i wyposażenie zapewnia komfort i spokój. Dodatkowym atutem pokoju jest duży taras, umożliwiający odpoczynek po codziennych atrakcjach Giżycka. W pokoju znajduje się bezprzewodowy bezpłatny internet Wi-Fi, TV, balkon.

Superior Plus

3-4 osobowy

Przestronny i komfortowy pokój klasy Superior plus oferuje najwyższy, nowoczesny standard wyposażenia. W pokoju znajduje się bezprzewodowy bezpłatny internet Wi-Fi, TV. Istnieje możliwość dostawki oraz łóżeczek dla naszych najmłodszych gości. Poza kompleksowym wyposażeniem, powita Państwa urzekający widok na kanał Łuczański.

DOKONAJ REZERWACJI

lub tel. 570 580 222 / 87 428 11 12

 e-mail: rezerwacje@apartamentyporto.pl

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy chętnie na wszystkie pytania